10x Bearings 6301 ZZ Metal Shielded Deep Grooved Radial Ball Bearing
$28.75
RRP $83.70
SAVE $54.95 (66%)
(N354-6301)
| SKU | N354-6301 |
| Brand | ACCOR |
| Shipping Weight | 0.6300kg |
| Shipping Width | 0.245m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.335m |
| Shipping Cubic | 0.001641500m3 |
| Unit Of Measure | ea |