10x Bearings 6303 ZZ Metal Shielded Deep Grooved Radial Ball Bearing
$39.00
RRP $104.80
SAVE $65.80 (63%)
(N354-6303)
| SKU | N354-6303 |
| Brand | ACCOR |
| Shipping Weight | 1.1700kg |
| Shipping Width | 0.245m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.335m |
| Shipping Cubic | 0.002477000m3 |
| Unit Of Measure | ea |