10x Bearings 6000 ZZ Metal Shielded Deep Grooved Radial Ball Bearing
$26.45
RRP $40.18
SAVE $13.73 (34%)
(N354-6000)
| SKU | N354-6000 |
| Brand | ACCOR |
| Shipping Weight | 0.2100kg |
| Shipping Width | 0.245m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.335m |
| Shipping Cubic | 0.001641500m3 |
| Unit Of Measure | ea |