SUC203 Stainless Steel Transmission Insert Bearing 17x47mm
$39.45
RRP $43.78
SAVE $4.33 (10%)
(N345-SUC203)
| SKU | N345-SUC203 |
| Brand | ACCOR |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.245m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.337m |
| Shipping Cubic | 0.002477000m3 |
| Unit Of Measure | ea |