5x Bearings 6007-2RS DD VV Rubber Seals Deep Grooved Radial Ball Bearing
$32.50
RRP $50.00
SAVE $17.50 (35%)
(N366-6007)
| SKU | N366-6007 |
| Brand | ACCOR |
| Shipping Weight | 0.7600kg |
| Shipping Width | 0.245m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.335m |
| Shipping Cubic | 0.002477000m3 |
| Unit Of Measure | ea |