3x Bearings 6308 2RS DD VV Rubber Seals Deep Grooved Radial Ball Bearing
$50.00
RRP $79.16
SAVE $29.16 (37%)
FREEBIES! Buy 3x Bearings 6308 2RS DD VV Rubber Seals Deep Grooved Radial Ball Bearing Today & Choose From One Of These FREE Gifts!
Cooper Kleen Microfiber Automotive Cleaning Rag
FREE With This Item!
(N365-6308)
| SKU | N365-6308 |
| Brand | ACCOR |
| Shipping Weight | 1.8810kg |
| Shipping Width | 0.245m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.335m |
| Shipping Cubic | 0.002477000m3 |
| Unit Of Measure | ea |