2x UCFL206 30mm bore 2-Bolt Flange Pillow Block Bearings Self Aligning
$47.50
RRP $79.21
SAVE $31.71 (40%)
FREEBIES! Buy 2x UCFL206 30mm bore 2-Bolt Flange Pillow Block Bearings Self Aligning Today & Choose From One Of These FREE Gifts!
Cooper Kleen Microfiber Automotive Cleaning Rag
FREE With This Item!
(N347-UCFL206)
| SKU | N347-UCFL206 |
| Brand | ACCOR |
| Shipping Weight | 1.8500kg |
| Shipping Width | 0.245m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.335m |
| Shipping Cubic | 0.001911000m3 |
| Unit Of Measure | ea |