2x UCFL205/16 1" bore 2-Bolt Flange Pillow Block Bearing Self Aligning
$40.00
RRP $62.53
SAVE $22.53 (36%)
(N347-UCFL205-16)
| SKU | N347-UCFL205-16 |
| Brand | ACCOR |
| Shipping Weight | 1.2680kg |
| Shipping Width | 0.245m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.335m |
| Shipping Cubic | 0.001641500m3 |
| Unit Of Measure | ea |